فایل صوتی اهداف خود را محقق کنید

 

معرفی کتاب صوتی اهداف زندگی خود را محقق کنید

برايان تريسی يکی از بزرگترين سخنران‌ها در زمينه‌ی امور تجاری در دنيای امروز است. وی در ۳۴ کشور سمينار برگزار كرده و هر ساله برای ۲۵۰ هزار نفر در سراسر دنيا درباره‌ی موضوعات رهبری، استراتژی اقتصادی، فروش و موفقيت سمينار برگزار می‌نمايد.
در بخشی از کتاب می‌شنویم:«یکی از راه‌های تعیین هدف این است که به خود بگویید اگر من هیچ محدودیتی نداشتم چه هدف‌هایی را انتخاب می‌کردم و برای ۳، ۶ یا ۹ ماه آینده چه اهدافی را انتخاب می‌کردم؟ مرحله بعد اینکه از خودتان سوال کنید تعریف شما از موفقیت چیست؟ شما پیروزی را در چه می‌دانید؟ و اینکه چه کارهایی را باید انجام دهید. و همه‌ی اینها هدف شما را تشکیل می‌دهند. شما به 3 نوع هدف نیاز دارید و اولین آنها اهداف شخصی و خانوادگی هستند، این اهداف علت کارهایی هستند که شما انجام می‌دهید.
دومین نوع اهداف زندگی شما اهداف گسترش اطلاعات و توسعه مهارت‌ها هستند که به آنها اهداف توسعه شخصی گفته می‌شود. این اهداف چگونگی یاد گرفتن مهارت‌هایی که در زندگی به آنها نیاز داریم را مشخص می‌کند.بنابراین تعیین و انتخاب هدف بسیار مهم است. اینکه بدانید چه می‌خواهید و چگونه باید به آنها دست پیدا کنید.

 

 

دانلود فایل صوتی اهداف خود را محقق کنید